Kısa Tarihçemiz

FİRMAMIZA NASIL BAŞLADIK.

Evla Urfalı Kebap 1989 yılında kalite ve ekonomik fiyatlarıyla eşsiz lezzetleri birleştirip harmanlayarak siz saygı değer müşterilerinin hizmetine başlamıştır.

Bu uzun yolda işinin ustası ekibimizle size en lezzetli tatları sunmayı her zaman ilke edinmiştir. 2010 yılında baştan aşağı yenilenen Evla Urfalı Kebap, hem kurumsal kimliğini hem de konseptini tamamen yenilemiştir.

Daha modern bir mimari ve görsel sunum ile hayata gelen yeni mekanlar hem misafirlere daha kaliteli sunum yapabilmek hem de lezzetten ödün vermeden mümkün olan en yüksek hijyen koşullarında çalışmak üzere tasarlandı.

Vizyonumuz

FİRMAMIZA NASIL BAŞLADIK.

Evla Urfalı Kebap, müşterilerinin daha konforlu bir ortamda daha sağlıklı yemekler tüketebilmesi için mümkün olan her şeyi yapıyor.

Sebzeleri, etleri ve kullandığı tüm malzemeleri büyük bir titizlikle seçen Evla Urfalı Kebap, lezzetlerinin hammaddelerini günlük olarak tüm kalite standartlarını titizlikle uygulayan tedarikçilerden alıyor.

Bunları özenle muhafaza ediyor, temizliklerine büyük önem veriyor. Sofranıza gelen yemeklerin yanında, mekan ve servis hijyenine de büyük önem verip, kalite standartlarından ödün vermemektedir.

to top button